Jakmile se přestane podnikání dařit, jsou jenom dvě cesty, po nichž se dá ubírat dál.
- S takovým podnikáním se dá skončit, firma se dá zavřít nebo prodat, zaměstnanci propustit a zkusit štěstí někde jinde.
- Anebo je možné vzít si půjčku a s její pomocí takový podnik zachránit před úpadkem a časem se zase postavit na vlastní nohy.
Pokud má takové podnikání perspektivu, je logické, že je lepší vsadit na druhou zmíněnou možnost, tedy na půjčku. Proč ničit něco, co může být užitečné, že?
Ovšem potíž je v tom, že podnikateli v nesnázích nejednou jen tak někde nepůjčí. Když má tento hluboko do kapsy, když má dluhy dost možná všude, kam se jenom podívá, když má třeba i záznam v registrech dlužníků a je ohrožen exekucí, a když se nemůže pochlubit ani dostatečně hezky vypadajícím daňovým přiznáním, může si být víceméně jist tím, že mu jen tak někde nepůjčí.
A nejednou je tou jedinou možností, jíž se dotyčnému dostává, hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky. Protože tato nabídka nebankovního sektoru cílí právě na ty z podnikatelů, kteří nemají mnoho nadějí na úspěch někde jinde. Tady se nabízejí finanční prostředky za podmínek, jimž dokáže vyhovět i mnohý z velice problematických žadatelů.
Stačí, aby měl takový podnikatel nějakou nemovitost, již by mohl dát nebankovní společnosti do zástavy coby záruku, že půjčené peníze vrátí, stačí, když tento může prokázat, že je ze svých příjmů schopen hradit alespoň ty nejnižší představitelné splátky, a vše je rázem na té nejlepší cestě k dosažení tolik potřebné pomoci.
V takovém případě si stačí zažádat přes internet, poslat několik fotografií výše uvedené nemovitosti poskytovateli půjčky k posouzení její hodnoty, a do druhého dne je rozhodnuto, zda dotyčný půjčku získá.
A je-li tu rozhodnutí kladné, stačí už jenom pár jednoduchých kroků a peníze přistanou na žadatelově účtu. Za velice výhodných podmínek, které mu nezpůsobí jenom další problémy.
A to je přece solidní nabídka, nemyslíte?